Manifest za pevnou vůli

Dvacet let díky naší práci s lidmi mluvíme o jejich pracovním i soukromém životě, o přáních, cílech, snech, trampotách i radostech, o jejich motivaci, a to i o té ztracené. Celou tu dobu, spíše opatrně, ale přesto, se točíme i kolem pevné vůle. 

Možná to způsobil rok 2020, možná jen prostě uzrál čas a my jsme potkali najednou víc lidí podobného smýšlení, kteří už vážně a především na sobě poznali, že s pozitivní motivací si ve všem nevystačí a že překonávání překážek, zapření se a vytrvalost přináší víc růží, než se může jen zdát. 

Spojili jsme se a výsledkem spojení je Manifest za pevnou vůli. Mohlo by pod ním být podepsáno tisíce lidí, kteří na vlastní kůži zažili, že pevná vůle je hodnota, kterou má cenu v dnešní době zdůrazňovat, učit se jí, trénovat a především ji integrovat do svých životů. Je to nekončící proces, v němž těžko někdy bude úplně hotovo, ale jehož uplatňování přináší viditelné výsledky. Můžete se k nám přidat, šířit povědomí o obsahu těchto stránek i o manifestu. 

Můžete učit sebe, své týmy i organizace pevnou vůli posilovat a rozvíjet. Těšíme se, že vás budeme všude potkávat, protože i vy víte, že nakonec, to co rozhoduje, jsou naše činy.

Manifest za pevnou vůli

Náš svět je plný možností a příležitostí. Zdánlivě to vypadá, že lze mít vše. Ale „nejde" opravdu existuje. Přesto můžeme dosáhnout mnohem dál a získat mnohem víc, než jsme mysleli na počátku.

1. Vždy budou před námi důležité činnosti, které bez pevné vůle neuděláme. Pevná vůle nastupuje tam, kde chybí dostatečný pocit smyslu, radosti, návyky, pozitivní emoce.

2. Je v moci každého z nás, jak se bude jeho pevné vůli dařit. Zda ji bude pěstovat, posilovat a otužovat, nebo ji nechá chřadnout a umřít.

3. Úspěchy dosažené pomocí pevné vůle přinášejí hrdost, radost a zvyšují sebevědomí.

4. Pevná vůle ve službách vůle dobré zlepšuje svět.

Pavel Brzák – HR manažer
Miroslav Jaššo – ředitel v automotive
Michal Knězů Mrvka – lektor, kouč, konzultant
Oldřich Kvasnička – lektor, kouč, konzultant
Dobroslava Stránská – lektorka, koučka, konzultantka
Zuzana Zavadilová - psycholožka


0
Talent bez vůle je promarněný dar
 

Komentáře

Zatím nebyly přidány žádné komentáře. Buďte prvním, kdo napíše komentář
Máte Již Registraci? Přihlašte se zde
úterý 25. červen 2024