Akce

VÝZVA 21 - Jak jsme zakončovali

Výzva 21 trvá 21 dní. Začala 2. 1. 2021 a skončila 22. 1. 2021

Již jsme se s vámi podělili o to, jak probíhal první den Výzvy 21 a také jak probíhal 11. den (tedy poločas) a to ve WhatsAppové skupině, díky které jsme sdíleli své úspěchy, pokroky i "demorál".

Během tohoto posledního dne proběhlo připomenutí jedné výzvy, kterou vyhlásil hned v počátku Jan Hotovec. O co se jedná se určitě níže dozvíte. 

Tady máme průběh příspěvků z posledního dne na této WhatsAppové skupině: 

9:42 hodin - Jana Wollmannová zasílá pozdrav s fotografií Ještědu: Vážení Výzvaři, tohle se nikdy neomrzí, to mám každé ráno při příchodu do práce. Přeji Vám úspěšný 21. den Výzvy 21.

9:50 hodin - Míša Sůvová reaguje: Pohled na Ještěd je vždy super. Já hlásím, že mám splněn poslední den výzvy. Ráno se vstávalo těžce, nechtělo se mi, vyšlo to na čtvrtý pokus, pak meditace a cvičení. Takže O.K. Užijte si poslední den 21. Držím palce, ať to klapne. 

10:05 hodin - Jan Hotovec připomíná svou původní výzvu pro Výzvaře: Těším se, až tam vyjedeme. Doufám, že ve větším počtu, pokud se Výzvařům bude chtít a pokud to dovolí PES. 

10:08 hodin - Olda Kvasnička píše: Tak dnes poslední den, nebo že by ne...? Ráno obvyklých 5 km od 6:00 do 7:00 hodin. Všem přeji hezký den.
A verš: Kdyby lenost mě dohnala a já rozcvičku dnes nedala, smějte se mi cviky moje a volejte zpátky do boje. (Rozcvičku i cviky lze libovolně zaměňovat 😊)

14:33 hodin - Věra Růžičková hlásí poslední výšlap v rámci Výzvy 21 a zasílá foto s ušlapanými kilometry a komentář: Dnešní slunce bylo za odměnu.  

14:45 hodin - Jan Hotovec reaguje na Oldu: Super, Oldo, já doufám, že dnes není poslední. 

14:48 hodin - Jan Hotovec reaguje na Věru: Věrko, trénuješ na Ještěd?

15:16 hodin - Věra Růžičková odpovídá Honzovi: Určitě a pěšky to dám. 

15:25 hodin - Tomáš Adam stručně přidává: Splněno. Zdar všem. 

15:36 hodin - Dobroslava Stránská ještě reaguje na komunikaci ohledně výstupu či výjezdu na Ještěd: Já jdu/jedu s vámi!

15:38 hodin - Míša Sůvová podporuje výšlap a píše: Výšlap jasná věc... kolaře i pěšáky bereme.

15:39 hodin - Míša Sůvová zasílá společnou fotografii s Honzou Hotovcem s komentářem: My dnes společný oběd, sdílení a vyplnění formuláře. Máme hotovo a těšíme se na další... My pokračujeme... na Výšlap na Ještěd se těšíme. 

15:44 hodin - Jana Wollmannová: Ráda se přidám na společný Výšlap! Mě čeká v 18:00 ještě výběh.

16:30 hodin - Jan Hotovec posílá zprávu o založení nové skupiny "Uphill to Ještěd" pro zájemce o Výšlap na Ještěd, který se uskuteční až někdy v květnu či červnu.

16:37 hodin - Michal Knězů Mrvka zasílá blahopřání: Ahoj všem Výzvařům, blahopřeji k úspěchům, zatím nemám splněno, ale nadějně nakročeno, měl bych zítra potvrdit. 

17:17 hodin - Petra Štětková zaslala odkaz na píseň skupiny Poetika s názvem Cíl.


17:25 hodin - Romana Kvasničková zasílá video s komentářem: Dnes bohužel... Takže zas penízky na LDN. 

17:52 hodin - Jan Hotovec také přidává píseň We Are The Champions vzhledem k dnešnímu oficiálnímu poslednímu dni.

18:05 hodin - Olda Kvasnička na to reaguje: To je super. Já myslím, že někteří už pomýšlejí na tohle. Hlavně bezkafaři a bezslaďáci. 

19:29 hodin -  Jana Wollmannová zasílá svůj poslední report: Poslední den této výzvy se nesl v duchu rychlosti. Jako bych už viděla posledních pár metrů a cílovou rovinku. Je to neskutečná síla každý den cvičit a běhat po dobu 21 dní. Tělo mě bolí, přesto vnímám obrovskou radost, že jsem to dokázala nepolevit ani jeden den. Uběhla jsem celkem 75 km, z toho 60 km po svých ve sněhu, blátě, kalužích, stráních, po cestách i necestách, 15 km na běžkách a odcvičila poctivých 7,5 hodin. Co mě však udělala největší radost, byla odměna na konci v podobě kytice rudých růží od mého milého a překvapení v podobě připravené večeře od synka.
Jste všichni úžasní a "doběhli" jsme společně až na konec. Děkuji všem za podporu v podobě zpráv a obrázků, co umí vyvolat úsměv na tváři. Krásný večer všem.

22:58 hodin - Jan Hotovec: Dnes sice den číslo 579 a poslední den Výzvy 21, ale pro mě výzva pokračuje a můj cíl je hodně dlouhodobý. Rád bych, aby toto číslo stoupalo dál a dál až ...
Děkuji všem za sdílení Vašich výzev. Děkuji Míše Sůvové, že mě naverbovala do této Výzvy 21. Děkuji Apertě, že uspořádala další úžasný projekt. 
Připomínám akci Uphill to Ještěd. Budu rád, když to dáte se mnou.
Těším se na Vás přeji dobrou noc.

... A tímto ještě neskončilo...

23. ledna 2021 - tedy den po skončení Výzvy 21 ještě dobíhala komunikace k závěru celé Výzvy 21:

10:06 hodin - Markéta Pekárnová píše: Krásné víkendové ráno, přiznám se, že jsem včera vynechala sport, nezbyl na něj čas. Nedokázala jsem si to zařídit. Ale ponor do Jizery proběhl , takže alespoň to splněno. Zítra budu zase vařit oběd. Těším se na Vás na společném setkání, abych Vám mohla říct, že JSTE BORCI! Dali jsme to a těším se, že nám sice možná ne vše a možná ne v takové frekvenci, ale přeci jen v životě zůstane. Děkuji, že jsme toho mohla být součástí.

20:16 hodin - Jana Wollmannová zaslala malé ohlédnutí za Výzvou 21. 


Výzva 21 tímto skončila, ale věříme, že většina z účastníků bude pokračovat nebo si dají nové výzvy, kterými budou trénovat svou pevnou vůli. 

Můžete se ještě těšit na shrnutí poznatků a doporučení, která jsme během této výzvy učinili a sami na sobě odzkoušeli. 

0
VÝZVA 21 - Báseň za závěr
VÝZVA 21 - O překonávání nemoci "ještěchvilkýna"
 

Komentáře

Zatím nebyly přidány žádné komentáře. Buďte prvním, kdo napíše komentář
Máte Již Registraci? Přihlašte se zde
Host
pátek 30. červenec 2021

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.pevnavule.cz/